AQUAPIONEER MAXI využívá nejmodernější technologie k zajištění vynikající kvality vody a zároveň zaručuje trvale optimální nízkou vodivost a dlouhou životnost.

AQUAPIONEER MAXI poskytuje jednoduchou a snadnou manipulaci. Díky integrované přepravní variantě s kolečky a rukojetí je AQUAPIONEER MAXI snadno přenosný a zároveň odlehčuje záda. Je připojen k vašemu stroji. Robustní rukojeť také umožňuje zvedání zařízení.

1. Přepravní kolečka
2. Rukojeť
3. Měnitelný filtr
4. Doplňková sada pro měření vodivosti IN / OUT s měřičem vodivosti

Průměr 404 mm Výška 1000 mm Hmotnost 150 kg
Technická data
Ekvivalentní smíšenáTechnická data
Ekvivalentní smíšená pryskyřice cca. 200 l
Dosažená vodivost "OUT" <0,5 μS / cm
Průtok 1 až 50 l / min
Možnost přepravy
Měření vodivosti a zobrazení "IN / OUT"
Monitorování vodivosti „IN / OUT“
Měření teploty Měření doby chodu
Online připojení APP Online webový portál
Barevný dotykový displej LCD
Bezpečnostní filtr – měnitelný Připojení 3/4 “AG
Max. zatížení 30 kg
Max. provozní tlak 5 Bar
Permanentní vstupní rozsah pH 6 až 10
Provozní teplota 5 ° C až 40 ° C
Max. vstupní vodivost "IN" 2500 μS / cm

1. VÝHODY
- Vynikající technologie vody - Optimální poměr cena / výkon díky prvotřídní procesní vodě s trvale nejlepší vodivostí a hodnotami PH - Monitorování vodivosti, transparentní přes displej zařízení, APP & online portál - Také pro míchání chladicích maziv pro frézovací / brusné stroje
Manipulace a výměna - Pohodlná přeprava a pohyb přes možnost přepravy s kolečky a rukojetí - Návrat a výměna se provádí stisknutím tlačítka díky vysoce pohodlnému konceptu pronájmu
Náklady, výkon a efektivita - Nejlepší poměr cena / výkon bez drahé speciální pryskyřice - Využívá plný strojní potenciál - Žádné náklady na přísady a odstraňování nebezpečných odpadů - Vypočítatelné a transparentní náklady

2. MONITOROVÁNÍ HODNOTY KONDUKTIVITY
Optimalizujte životnost nástroje a dobu regenerace s naším monitorováním hodnoty vodivosti. Monitorování vodivosti je indikátor spotřeby, který vás transparentně informuje o hodnotách vstupní a výstupní vodivosti AQUAPIONEER. To je jediný způsob, jak určit optimální čas pro výměnu kazety.
• měření průtoku • měření teploty • Vizualizace na integrovaném barevném dotykovém displeji LCD • Individuální nastavení pro řízení hodnot vodivosti • Oznámení Push v případě hodnoty vodivosti vyšší než • Připojení přes portál APP / online
AQUAPIONEER MAXI + je standardně vybaven integrovaným monitorováním vodivosti. Tím se provádí trvalé měření průtoku, jakož i vstupní a výstupní hodnoty. Hodnoty jsou zobrazeny na integrovaném displeji. Individuální hodnoty lze nastavit pro monitorování hodnoty vodivosti, které jsou pak indikovány na displeji v případě překročení, nebo jsou odeslány do mobilního telefonu prostřednictvím zprávy push. Online portál také poskytuje pokročilé analytické funkce.

3.TECHNOLOGIE
Optimální deionizace s vynikající technologií vody
Perfektní technologie vody má rozhodující význam pro optimální pracovní výsledek erozivních strojů. Jako základ pro nejlepší možné povrchové úpravy a odstraňování materiálu lze použít pouze prvotřídní kvalitu procesní vody a zajistit opakovatelné a efektivní výsledky práce. Prvotřídní technologie vody snižuje korozi otvorů, korozi a výpary na minimum a také optimalizuje reprodukovatelnost dokonalého obrobku. Skryté náklady a výkonnostní deficity "jsou trvale a důsledně snižovány."

Deionizace s konvenčními systémy
Účinnost nestabilní účinnost s poklesem výkonu zkrácený ideální interval použití
výměna náplně při výměně pokles výkonu nestabilní účinnost s poklesem výkonu zkrácený ideální interval použití
Náklady a vodivost
Nestabilní vodivost s nestabilními náklady
Náklady jsou také nestabilní a zvýší se po výměně. Tím se opět vytvoří výrazně zkrácený interval použití
Deionizace s AQUAPIONEEREM
Skryté náklady a snižující se účinnost v důsledku nadměrné vodivosti a nesprávné vodivosti jsou často rozpoznány příliš pozdě nebo vůbec. Teprve po dokončení pracovního procesu a dokončení díla je rozpoznán nedostatek účinnosti a někdy i zákeřný, drahý deficit, jako jsou korozní díry a vadné povrchy, které pak stojí hodně času a peněz!


AQUAPIONEER byl navržen tak, aby spojil všechny tyto požadavky do jednoho kompaktního zařízení.
KOMPLETNÍ CELKOVÝ KONCEPT BEZ JAKÝCHKOLI NEVÝHOD